KONST / Litografier / Färglitografi 13038376
*
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 11:38:58
1
300 kr
27/1 14:36:48
2
Vinnande bud
27/1 18:04:35
3
400 kr
27/1 18:04:35
2
450 kr (Budbetjänt)
27/1 18:06:11
3
500 kr
27/1 18:06:11
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Don Eddy
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Läs om budbetjänten
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/1 11:38:58 | 1 | 300 kr |
| 27/1 14:36:48 | 2 | Vinnande bud |
| 27/1 18:04:35 | 3 | 400 kr |
| 27/1 18:04:35 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 27/1 18:06:11 | 3 | 500 kr |
| 27/1 18:06:11 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



